Služby

Společenské akce

K dispozici jsou tři společenské sály ( navzájem propojitelné), jejichž celková kapacita je cca 80 míst. Využití sálů je variabilní, možno pořádat nejen semináře a školení, ale také různé kurzy(vyzkoušené- jóga, břišní tance apod.), firemní akce a svatby.
 

Další možnosti

- hromadné výlety do okolí (minimálně 20 účastníků),

- doprava do lyžařského střediska a bazénu (minimálně 20 účastníků) 
- k dispozici ohniště 
- zajistíme grilování
 

Sportovní vyžití

tenisový kurt pro nenáročné, volejbalové a dětské hřiště, stolní tenis, ruské kuželky, kulečník, kola, lyže, běžky, můžete jít i pěšky ( značené turistické trasy). Zajistíme lodě a rafty. Koupání v řece Vltavě nebo v Lipenském jezeře vzdáleném od Rožmberka cca 20 km. V zimním období možnost lyžování ve středisku zimních sportů Kramolín s 5 sjezdovkami (umělé zasněžování), snowparkem, udržovanými běžeckými tratěmi, školou pro začátečníky a krytým bazénem. Pěkné lyžařské středisko je také v Rakousku – Sternstein - vzdálený od Rožmberka cca 15 km. 

Výlety

Jihočeský kraj je velmi bohatý na historické památky. Navštívit můžete např. hrad Rožmberk, cisterciácký klášter a poštovní muzeum ve Vyšším Brodě /9 km/, zříceninu hradu s rozhlednou Vítkův Hrádek /30 km/, v Českém Krumlově – zámek, zámeckou zahradu s otáčivým hledištěm, muzeum voskových figurín a útrpného práva …/25km/ , klášter Zlatá Koruna /35 km/, rozhlednu Kleť a zříceninu hradu Dívčí Kámen /40 km/, renesanční letohrádek Kratochvíli , zámek Hluboká nad Vltavou / 60 km/ a mnohé další.
Pro zájemce připravujeme zájezdy : hrady a zámky Jižních Čech a jezera Solné komory ( Rakousko)